Governance Essentials
Het programma onderscheidt zich door een innovatieve mix: een online bibliotheek, kleine groepen en actuele cases, vraagstukken en dilemma’s. Blended learning in optima forma. Dit programma heeft sinds de start in 2015 een constant hoge waardering en wordt regelmatig geüpdatet.
Governance Essentials geeft in 24 dagdelen de deelnemers een optimaal inzicht in en overzicht over de rol van de commissaris, nu en in de toekomst.
Na het volgen van Governance Essentials
- Heb je de benodigde kennis en het inzicht om de rol van lid van een RvC/RvT/RvA professioneel in te vullen;
- Heb je inzicht en overzicht om de rol van commissaris uit te voeren;
- Ben je in staat sneller en beter kritische situaties te herkennen en hier op te reageren.
- Vervullen een senior managementrol en hebben (enige) ervaring met strategische vraagstukken;
- Zijn (beginnend) lid van een RvC of gaan op korte termijn toezicht houden;
- Ambiëren als bestuurder een betere samenwerking met hun RvC of RvT;
- Willen aan het einde van hun carrière anderen gaan begeleiden;
- Maken tijd voor een goede voorbereiding.
Kennismaken met Governance Essentials?
Informatieborrel
We nodigen je uit om onder het genot van een drankje kennis te maken met het programma Governance Essentials, de programmaleiders en de prachtige locatie van onze bijeenkomsten. Daarnaast heb je de mogelijkheid om andere potentiële deelnemers te ontmoeten. De bijeenkomst vindt plaats op Landgoed Zonheuvel in Doorn van 16:30 tot 18:00 uur.
Praktische informatie
Locatie
Duur
8 dagen/24 dagdelen
Data
- 16 september 2020
- 11 november 2020
Kosten
€ 8.900,00
NCD-leden: € 8.300,00
Premium NCD-leden: € 8.050,00
(prijzen zijn excl. BTW)
Heb je vragen over Governance Essentials? Stel je vragen gerust aan Priscilla van den Born.
Het aanscherpen van persoonlijke visie en competenties van leiders en toezichthouders is een zaak van life time learning.
Sitemap
Contact
NCD Academy
Amersfoortseweg 98
3941 EP Doorn
088-6232300
Contactformulier